Září 2017

Přednarozková + bonus

30. září 2017 v 16:06 | gerald-czech

Narozeninová


Náš den D se blíží rychlými kroky, přípravy vyvrcholí a jelikož se nejedná jen o atraktivní víkend plný kultury, zahrnující promítání filmů a koncert, ale také o dny blízko narozenin Coreyho TuTa, jde rovněž o oslavu a my jsme se rozhodli otevřít návštěvní knihu, do které až do čtvrtka před zahájením celé té zážitkové nálože, můžete vkládat pro pana C přáníčka.

Čeština je možná


V žádném případě si nemusíte dělat starosti s angličtinou, byť by byla nejlepší, buď vám s ní pomůžeme na e-mailu nebo prostě pište česky a vzkaz bude přeložen před předáním. Ano, oslavenec vaše vzkazy a přání obdrží během jedné z popromítacích diskuzí nebo před koncertem, včetně přímého odkazu. Samozřejmě bude namístě k dispozici rovněž 'klasická' návštěvní kniha, kam bude možno napsat vzkaz libovolnou psací potřebou...


PRO FANOUŠKY KRIMINÁLEK: Člen týmu v Česku

28. září 2017 v 15:06 | 'Hodges' |  Den D.

Fanoušci kriminálek pozor! Ti z vás, kteří rádi sledují kriminálky, zejména pak Kriminálku Las Vegas zbystřete, jelikož se blíží pro vás zajímavá šance a zapište si do svých kalendářů víkend 24 - 26 listopadu tohoto roku červeným písmem.

Do poměrně malého města v Pardubickém kraji, jménem Svitavy totiž zavítá představitel balistika Bobbyho Dawsona, Gerald McCullouch, kvůli promítání svých 3 filmů a 2 dvou bonusových snímků, po čemž budou následovat diskuze s tlumočníkem, což přináší ojedinělou šanci se na cokoliv zeptat.


Akustický nebo elektronický?

24. září 2017 v 19:00 Výsledky anket


Poslední anketou, jejíž výsledky na této adrese vyhlásíme je zdánlivě teoretická otázka, zda byste raději navštívili akustický nebo elektronický koncert Coreyho TuTa, tentokrát nebudeme čekat na dovršení počtu sta hlasujících nebo na úplný konec měsíce, i když účast není taková jak jindy, jelikož jsme se rozhodli náš přesun na blogger uspíšit.

Otázka ve skutečnosti nepůsobila na teoretickém poli, ale jednalo se o naše skutečné dilema, které nás v hlavě hryzalo jako brouk a tak jsme vás požádali o pomoc. Jak Martin psal zde, stojíme před branami svitavské akce a její součástí bude koncert, k našemu překvapení nás hlavní aktér nechal před časem vybrat a to vlastně není nic jednoduchého, jelikož každá z možností má něco do sebe, a my vám nechtěli tuto šanci upřít. Nyní je rozhodnuto a všem co se zapojili moc děkujeme, k předběžným výsledkům jsme přihlíželi.

Corey je z výběru nadšený a velice se těší na svůj první český akustický koncert, který se uskuteční koncem listopadu, lístky budou v prodeji v říjnu.3. David Bowie - Heroes

24. září 2017 v 11:28 | gerald-czech |  'Skladba týdne'
Cover k 40. výročí skladby
Přicházíme se ST o něco dříve, jelikož v těchto dnech slaví 40 výročí již legendární skladba od Davida Bowieho, Heroes. Corey TuT k této příležitosti včera nahrál na svůj yb parádní cover hraný na svou novou kytaru, jako poctu autorovi a oslavu výročí, posíláme vám ho s přáním hezké neděle.


Gerald McCullouch & Corey TuT navštíví Česko

22. září 2017 v 20:20 | Martin |  Den D.
V těchto dnech u nás probíhá neúnavná práce na posledních fázích přípravy atraktivního víkendu, který se uděje koncem předposledního měsíce roku. Na 2 neobyčejné listopadové dny ožije svitavské kino Vesmír pod taktovkou Geralda McCulloucha a Coreyho TuTa.

Můžete se těšit na 3 promítané Geraldovi snímky a 2 bonusové filmy, moderované diskuze s režisérem a autorem hudby s překladatelem a mimořádný akustický koncert. Samozřejmě, že přineseme ještě podrobnější informace, ale už nyní je možno se domlouvat na účasti, stačí když nám zašlete soukromou zprávu.


PŘÍŠTÍ ZASTÁVKA: Estonsko!

21. září 2017 v 19:00 | gerald-czech |  Novinky


Ano, přesně tak, atraktivní a vzrušující podzim plný nových zážitků a radostí začne pro G první říjnový týden, DADDY a 'All Male, All Nude' se totiž budou promítat na festivalu v Estonsku. Takto s radostí na instagramu událost oznámil či připomněl. Bude to doposud nejblíže co se k vám G ocitne, tedy co víme, jenže jízda teprve začíná.


Motivovaná pozitivní energií

21. září 2017 v 13:20 | Sara |  Den D.

Náš 'Den D,' bosí po trnité cestě doklopýtal do své nejpříjemnější fáze, realizuje se, tak se mi hodí, že tématem tohoto týdne je motivace, jelikož o ní chci hovořit. Úplně na začátku stál něčí sen. Mladý zrakově handicapovaný muž snil o setkání s člověkem, který je mu nesmírně blízký srdci a protože se tohle stalo oboustranným přáním, ale značná vzdálenost to neumožňovala, nakoplo nás to k akci.

Všechno to začalo, když G osobně pozval K do Estonska, kam příští měsíc zamíří, doufal v osobní setkání a pár chvil ztrávených na festivalu a sdílení společné radosti z promítání dvou filmů. Jenže K potřebuje doprovod a na tuhle cestu nešlo nikoho najít, domluvili se, že tedy jindy. To ale zaselo v hlavně našeho Bobbyho semínko, šťoural se v obědu a já hned pochopila nač myslí.

Blogger vs. blog.cz

14. září 2017 v 20:00 | Jeden z nás

Budoucnost tohoto portálu je značně šedivá, nerozvíjí se, nejde z dobou a pokrok někam dopředu je značně v nedohlednu, nemůžeme potřebovat, abychom se jednoho dne probudili a naše letitá práce byla pryč, navíc nám služby poskytované blogem.cz nedostačují, proto jsme se rozhodli pro paralelní blog, na blogeru, který zprovozníme příští měsíc.

Už teď je nám ale jasné, že jak jsme toto zakusili, už nás blog.cz přestává zajímat, stává se pro nás méně atraktivním, chci vám ukázat proč, pokud si otevřete naší adresu na blogeru ZDE a zároveň tento blog uvidíte několik důležitých věcí.


Screenshoty: High School Exorcism (2014)

14. září 2017 v 10:23 | gerald-czech |  Screenshoty

KnězVíc se nám bohužel z toho krátkého úseku dostat nepodařilo...

Náš facebook!

13. září 2017 v 6:00 | gerald-czech |  Komunita


Po twitteru, kde nás G osobně sleduje :), jsme se rozhodli také používat komunitní facebookovou stránku, takže nyní je opět o něco pohodlnější nás sledovat.