Terry Oldfield & Soraya tour 2017 - Svitavy

12. září 2017 v 19:55 | gerald-czech |  'Palec nahoru'
Co: Koncert v netradičním prostředí
Kde: Kostel Navštívení Panny Marie, Svitavy
Kdo: Terry Oldfield & Soraya Saraswati
Kdy: 23/10/2017, 19:00
Lístky: ZDE


Unikátní koncert v nádherném kostele na náměstí. Jedinečná akce, která se nemusí opakovat. Terry Oldfield je světoznámý muzikant, známý svým unikátním stylem hry na flétnu, a to nejen na tradiční stříbrnou příčnou flétnu, ale také na jiné zajímavé exotické nástroje jako je indická bambusová flétna bansuri. Během své kariéry byl nominován na cenu Britské akademie a dvě ceny Emmy a složil hudbu k více než 80 filmovým a televizním produkcím, přičemž za "Land of the Tiger" a "Twilight of the Dreamtime" obdržel dvě nominace na Emmy a coby skladatel hudby k sérii BBC "Kingdom of the Ice Bear" také nominaci na cenu Britské akademie.....
Nádherné prostředí 'Bílého kostela' na náměstí Svitav nabídne v pondělí 23. října v 19 hodin unikátní zážitek, vystoupí zde totiž britský hudebník Terry Oldfield se svou ženou Sorayou, tento světově známý flétnista se proslavil netradičním stylem na flétny, mezi které patří také půvabná indická bansuri.

Neváhejte a účasněte se, akce je kapacitně omezená, překrásný svitavský kostel spolu s Terryho magickými tóny mají nejvyšší předpoklady pro nezapomenutelný akustický prožitek, lístky stojí pouhých neuvěřitelných 300 kč. Nenechte si ujít parádní jedinečný koncert talentovaného bratra Mikea Oldfielda a ponořte se do hlubin příjemné odpočinkové, meditační, relaxační hudby a starých duchovních manter.


Kaei volunteers to help organize this unique event because day center clients like to listen to this music while relaxing. :) We are proud of you K.!
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama